Teraz wszyscy mogą pływać

 

Skuter Sea-Doo SPARK TRIXX 3up iBR 

JEDYNY W SWOIM RODZAJU SPARK TRIXX™ SPRAWIA, ŻE WYKONYWANIE EWOLUCJI JEST NIEBYWALE ŁATWE I DAJE MASĘ PRZYJEMNOŚCI – BĘDZIESZ CHCIAŁ, BY DZIEŃ NIGDY SIĘ NIE KOŃCZYŁ.

Lekki i zwinny Spark Trixx zapewni ubaw dla wszystkich członków Twojej rodziny.   Charakteryzuje się najniższym zużyciem paliwa wśród skuterów wodnych i jest zbudowany z lekkich materiałów. Mocny silnik oferujący lepsze przyśpieszenie. Rozpędza Sparka ponad 80km/h przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 7-8l na godzinę..

GŁÓWNE CECHY

 • SILNIK ROTAX 900 HO ACE – MOC 90 KM
 • Inteligentny hamulec z biegiem wstecznym (iBR)
 • Kierownica o regulowanej wysokości daje więcej możliwości przy cięższych warunkach jazdy
 • Stopnie podtrzymujące dają większą stabilność przy różnych pozycjach przyjmowanych w czasie jazdy
 • System zmiennego przegłębienia (VTS) o rozszerzonym zakresie działania i szybkich, fabrycznie ustawionych położeniach
 • Jedynie w wersji 3up: Większa stabilność dzięki rozszerzeniom platformy, dłuższe siedzenie mieszczące 2 dorosłych i dziecko oraz możliwość holowania sportowego
 • Pojemność zbiornika paliwa: 30 L
 • Liczba miejsc: 2 lub 3

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Pokaż
  Ukryj