Teraz wszyscy mogą pływać

 

JACHT Nautika 1000 White Edition Plus

Luksusowy, motorowy jacht spacerowy Nautika 1000 White Edition Plus jest innowacyjną konstrukcją umożliwiająca grupowy wypoczynek. Rodziny z małymi dziećmi czują się w niej bezpiecznie i komfortowo.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

Teraz możesz łatwo żeglować bez patentu żeglarskiego

 

Ciesz się luksusem i elegancją

Nautika 1000 White Edition Plus to jacht, na który nie wymaga się patentu motorowodnego. Obsługę ułatwia ster strumieniowy. Nautika 1000 wyróżnia się stabilnością nautyczną ( przy sterze „0” nie schodzi sama z kursu ).
To jednostka o wysokim komforcie nawet dla 8 - osobowej załogi. Trzy dwuosobowe kabiny oraz rozkładana kanapa w salonie dają poczucie komfortu i wygody. Na pokładzie znajduje się kokpit z pulpitem sterowniczym oraz wygodne miejsca do siedzenia ze stolikiem. W przedniej części pokład słoneczny zapewnia miejsce do opalania, część rufowa osłonięta jest stylowym cabrio zapewniającym komfort pływania nawet w czasie chłodniejszych dni.

Ważne - ten jacht może być prowadzony bez uprawnień - zapewniamy przeszkolenie w cenie czarteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,9 m

Szerokość: 3,5 m

Długość: 10,5 m

 

Liczba osób: 8

Liczba toalet: 1

Liczba kabin: 3

TYP JACHTU: Motorowy – Nautika 1000 White Edition Plus
ROK PRODUKCJI: 2011
ILOŚĆ OSÓB: 8
UKŁAD KOI: 3+2
ZAMYKANE SYPIALNIE: 3
PORT: Sunport Ekomarina adres: Stare Sady 4BK, 11-730 Mikołajki
SILNIK; Nanni 29 KM
DŁ. CAŁKOWITA: 10,50 m
SZER. CAŁKOWITA: 3,50 m
ZANURZENIE MAKSYMALNE: 0,9 m
ZANURZENIE MINIMALNE: 0,55 m
WYSOKOŚĆ W KABINIE: 2,0 m
TYP STERU: głębinowy + koło

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online


  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto
  PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334
  przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  2500 PLN. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj