Teraz wszyscy mogą pływać

JACHT 989 PLATINUM FLYBRIDGE BELLAGIO

To półślizgowy, stylowy jacht motorowy dla najbardziej wymagających Klientów.

Jacht w 2021 roku przeszedł odnowienie messy, w blacie kuchennym zamontowaliśmy nowoczesną płytę grzewczą marki Solgaz,  oraz została zamontowana drewniana podłoga.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

Teraz możesz łatwo żeglować bez patentu żeglarskiego

Ciesz się luksusem i elegancją

Jacht motorowy 989 Platinum Flybridge Bellagio to jeden z naszych najnowszych i najbardziej stylowych jachtów. Doskonała propozycja dla najbardziej wymagających Klientów, ceniących sobie wysmakowany styl elegancję i komfort żeglowania, znany z najlepszych marin śródziemnomorskich. Niesamowitą przyjemność z żeglowania, zwłaszcza w piękne słoneczne dni, zapewnia unikatowe, zdublowane stanowisko sterowania – tzw. Flybridge oraz dodatkowy pokład słoneczny na dachu łodzi. Nowoczesna konstrukcja kadłuba jachtu dostarcza wyjątkowych wrażeń dzięki możliwości szybszego płynięcia w półślizgu. Jacht, wykonany z zastosowaniem najbardziej ekskluzywnych materiałów, takich jak egzotyczne drewno teak i kamień naturalny, oferuje niezwykle przestronne i eleganckie wnętrze utrzymane w przyjemnych jasnych kolorach.

Ważne - ten jacht może być prowadzony bez uprawnień - zapewniamy przeszkolenie w cenie czarteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,65 m

Szerokość: 3,5 m

Długość: 10,38 m

Liczba osób: 8

Liczba toalet: 2

Liczba kabin: 3

Dlaczego warto wybrać jacht motorowy 989 PLATINUM FLYBRIDGE BELLAGIO:

 

 • fabrycznie nowy (rok produkcji 2017) jacht motorowy z w pełni przeszklonym kokpitem salonowym, zapewniającym najwyższy komfort  żeglowania dla całej załogi
 • Flybridge - dodatkowe stanowisko sterowania na dachu – umożliwia sterowanie łodzią
  z poziomu dachu na otwartym powietrzu oraz powiększa przestrzeń na łodzi o dodatkowe miejsce do opalania się, wypoczynku i podziwiania widoków z wyjątkowej perspektywy
 • nowoczesny kadłub o konstrukcji półślizgowej dający jeszcze większą radość
  i bezpieczeństwo żeglowania
 • szlachetny, nowoczesny wygląd oraz stylowe wykończenie jachtu dla zapewnienia wyjątkowych doznań estetycznych
 • przestronne, funkcjonalne i przytulne wnętrze zapewniające wygodne warunki wypoczynku na wodzie dla nawet 8 osób w trzech obszernych kajutach z dwiema ogrzewanymi łazienkami z ciepłą wodą i prysznicem)
 • bogate wyposażenie dodatkowe (LCD TV, nagłośnienie, system ogrzewania) zapewniające niezrównany poziom komfortu
 • małe minimalne zanurzenie (0,5m) i dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy) umożliwiające niezwykle łatwe i bezpieczne manewrowanie
 • sonar i nawigacja na wyposażeniu jachtu dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa żeglowania
 • możliwość zabrania na łódź rowerów lub wypożyczenia rowerów na miejscu dla miłośników łączenia żeglowania z aktywnym zwiedzaniem okolicy
 • możliwość zabrania na pokład zwierząt domowych
Poczuj się jak w domu Dzięki zastosowaniu najnowszych trendów w zakresie projektowania jachtów, możesz cieszyć się niespotykaną przestrzenią i wygodą kokpitu salonowego, na który składa się przestronny salon oraz doskonale wyposażony kambuz. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze więcej radości ze wspólnego relaksu na wodzie oraz celebrowania chwil i posiłków w gronie rodziny i przyjaciół. Jednocześnie, pełne przeszklenie kokpitu salonowego, pozwala na bezpieczne żeglowanie i podziwianie widoków niezależnie od warunków pogodowych. Pod pokładem nasi Klienci mają do dyspozycji trzy przestronne, ogrzewane kabiny oraz dwie nowoczesne, ogrzewane łazienki z ciepłą wodą i prysznicem (jedna łazienka z WC i prysznicem, druga z samym prysznicem). Dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak LCD TV i nagłośnienie, jeszcze bardziej uprzyjemnią relaks na wodzie i sprawią, że poczujesz się jak w domu. Tak obszerne, komfortowe i przytulne wnętrze jachtu umożliwia wypoczynek na najwyższym poziomie dla nawet ośmiu osób.   Żegluj łatwo i bezpiecznie Bezpieczeństwo Klientów i łatwość żeglowania naszymi jachtami motorowymi to dla nas priorytet. Dlatego wszystkie nasze łodzie należą do kategorii najbezpieczniejszych jachtów motorowych, które można prowadzić bez konieczności posiadania specjalnych patentów i uprawnień. Wystarczy krótkie przeszkolenie, które zapewniamy w cenie wynajmu jachtu. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody żeglowania zapewniamy również poprzez szereg rozwiązań konstrukcyjnych jachtu (kadłub o konstrukcji półślizgowej, małe zanurzenie i stery strumieniowe) oraz poprzez zastosowanie takich elementów, jak sonar i nawigacja, które u nas należą do standardowego wyposażenia.

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online

  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto
  PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334
  przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  5000 PLN. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj