Teraz wszyscy mogą pływać

 

Jacht Nautika 1300 Bella White Edition

Delphia Nautika 1300 to obecnie nasza największa jednostka motorowa 4 kabinowa – luksusowy gentleman jacht. Jednocześnie w pełni realizuje założenia filozofii slow-life. Charakteryzuje ją przestronność oraz wygoda. Wyposażona jest w precyzyjną i łatwą w obsłudze nawigację oraz silniki diesla, co potęguje jej ekonomiczność i wzmacnia aspekt luksusu. Nautika 1300 pozwala na prawdziwą ucieczkę na wodę.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

Teraz możesz łatwo żeglować bez patentu żeglarskiego

 

Ciesz się luksusem i elegancją

Jacht Nautika 1300 to jeden z najbardziej ekskluzywnych jachtów na Mazurach. Houseboat został zaprojektowany w jednej z najbardziej znanych polskich stoczni Delphia Yachts. Elegancka i stylowa sylwetka, imponująca przestrzeń mieszkalna cztery zamykane kabiny , unikatowe oraz luksusowe wnętrze czyni ten jacht idealną jednostką dla osób ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo jak i komfort żeglugi. TERAZ KAŻDY MOŻE PŁYWAĆ;)

Ważne - ten jacht może być prowadzony bez uprawnień - zapewniamy przeszkolenie w cenie czarteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,9 m

Szerokość: 3,86 m

Długość: 13,5 m

 

Liczba osób: 10

Liczba toalet: 1

Liczba kabin: 4

TYP JACHTU: Motorowy – Nautika 1300 Bella White Edition
ROK PRODUKCJI: 2017
ILOŚĆ OSÓB: 10
UKŁAD KOI: 4+1
ZAMYKANE SYPIALNIE: 4
PORT: Sunport Ekomarina adres: Stare Sady 4BK, 11-730 Mikołajki
SILNIK; Yanmar 80 KM
DŁ. CAŁKOWITA: 13,50 m
SZER. CAŁKOWITA: 3,86 m
ZANURZENIE MAKSYMALNE: 1,2 m
ZANURZENIE MINIMALNE: 0,9 m
WYSOKOŚĆ W KABINIE: 2,0 m
TYP STERU: głębinowy + koło

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online


  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto
  PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334
  przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  5000 PLN. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj