Teraz wszyscy mogą pływać

Jacht Platinum 35 Heron Fly

Jedną z wielu cech wyróżniających jacht motorowy Platinum 35 Heron Fly spośród innych jest dodatkowe stanowisko sternika umieszczone wysoko nad wodą (Flybridge). Zapewnia to kierującemu łodzią doskonałą obserwację, zarówno podczas manewrów portowych jak i w czasie pływania na zatłoczonym akwenie.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

Teraz możesz łatwo żeglować bez patentu żeglarskiego

Prawdziwy luksus kryje się jednak we wnętrzu jachtu

Nowa łódź motorowa uznanej stoczni Delphia wyróżnia się nowoczesnym kształtem, ergonomicznym rozplanowaniem oraz precyzją wykonania. Jest to więc jacht o najwyższym standardzie i najwyższym komforcie mieszkalnym. Platinum 35 Heron Fly zapewnia załodze najlepsze warunki do relaksu i wypoczynku. Na pokładzie i we wnętrzu łódź ma dużo miejsca.

Ważne - ten jacht może być prowadzony bez uprawnień - zapewniamy przeszkolenie w cenie czarteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,65 m

Szerokość: 3,5 m

Długość: 10,38 m

Liczba osób: 8

Liczba toalet: 2

Liczba kabin: 3

Dlaczego warto wybrać jacht motorowy PLATINUM 35 Heron Fly:

 

 • fabrycznie nowy (rok produkcji 2021) jacht motorowy z w pełni przeszklonym kokpitem salonowym,  klimatyzacją salonu, zapewniającym najwyższy komfort  żeglowania dla całej załogi
 • Flybridge - dodatkowe stanowisko sterowania na dachu – umożliwia sterowanie łodzią
  z poziomu dachu na otwartym powietrzu oraz powiększa przestrzeń na łodzi o dodatkowe miejsce do opalania się, wypoczynku i podziwiania widoków z wyjątkowej perspektywy
 • nowoczesny kadłub o konstrukcji półślizgowej dający jeszcze większą radość
  i bezpieczeństwo żeglowania
 • szlachetny, nowoczesny wygląd oraz stylowe wykończenie jachtu dla zapewnienia wyjątkowych doznań estetycznych
 • przestronne, funkcjonalne i przytulne wnętrze zapewniające wygodne warunki wypoczynku na wodzie dla nawet 8 osób w trzech obszernych kajutach z dwiema ogrzewanymi łazienkami z ciepłą wodą i prysznicem)
 • bogate wyposażenie dodatkowe (LCD TV, nagłośnienie, system ogrzewania) zapewniające niezrównany poziom komfortu
 • małe minimalne zanurzenie (0,5m) i dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy) umożliwiające niezwykle łatwe i bezpieczne manewrowanie
 • sonar i nawigacja na wyposażeniu jachtu dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa żeglowania
 • możliwość zabrania na łódź rowerów lub wypożyczenia rowerów na miejscu dla miłośników łączenia żeglowania z aktywnym zwiedzaniem okolicy
 • możliwość zabrania na pokład zwierząt domowych

Poczuj się jak w domu Dzięki zastosowaniu najnowszych trendów w zakresie projektowania jachtów, możesz cieszyć się niespotykaną przestrzenią i wygodą kokpitu salonowego, na który składa się przestronny salon oraz doskonale wyposażony kambuz. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze więcej radości ze wspólnego relaksu na wodzie oraz celebrowania chwil i posiłków w gronie rodziny i przyjaciół. Jednocześnie, pełne przeszklenie kokpitu salonowego, pozwala na bezpieczne żeglowanie i podziwianie widoków niezależnie od warunków pogodowych. Pod pokładem nasi Klienci mają do dyspozycji trzy przestronne, ogrzewane kabiny oraz dwie nowoczesne, ogrzewane łazienki z ciepłą wodą i prysznicem (jedna łazienka z WC i prysznicem, druga z samym prysznicem). Dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak LCD TV i nagłośnienie, jeszcze bardziej uprzyjemnią relaks na wodzie i sprawią, że poczujesz się jak w domu. Tak obszerne, komfortowe i przytulne wnętrze jachtu umożliwia wypoczynek na najwyższym poziomie dla nawet ośmiu osób.

Żegluj łatwo i bezpiecznie Bezpieczeństwo Klientów i łatwość żeglowania naszymi jachtami motorowymi to dla nas priorytet. Dlatego wszystkie nasze łodzie należą do kategorii najbezpieczniejszych jachtów motorowych, które można prowadzić bez konieczności posiadania specjalnych patentów i uprawnień. Wystarczy krótkie przeszkolenie, które zapewniamy w cenie wynajmu jachtu. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody żeglowania zapewniamy również poprzez szereg rozwiązań konstrukcyjnych jachtu (kadłub o konstrukcji półślizgowej, małe zanurzenie i stery strumieniowe) oraz poprzez zastosowanie takich elementów, jak sonar i nawigacja, które u nas należą do standardowego wyposażenia.

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online

  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto
  PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334
  przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  5000 PLN. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj