Teraz wszyscy mogą pływać

 

Futura 45 Seamaster Rainbow Black

Futura 45 Seamaster Rainbow Black, to najnowsza oferta znanej i renomowanej stoczni Cobra Yachts. Premiera miała miejsce w 2021 roku! Jest to jednostka o najwyższym standardzie mieszkalnym. Jej czarter zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających motorowodniaków.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

 

Ciesz się niezwykłą przestronnością , komfortem kabin i wygodą dużego jachtu motorowego.

WAŻNE - w przypadku czarteru jachtu  Seamaster wymagane są uprawnienia przynajmniej Sternika Motorowodnego

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,9 m

Szerokość: 4,3 m

Długość: 13,5 m

Liczba osób: 8

Liczba toalet: 3

Liczba kabin: 3

 

Dlaczego warto wybrać jacht motorowyna  Futura 45 Seamaster Rainbow Black

 • fabrycznie nowy (rok produkcji 2022) jacht motorowy z w pełni przeszklonym kokpitem salonowym, zapewniającym najwyższy komfort  żeglowania dla całej załogi
 • ogromna łączna przestrzeń użytkowa ,  w tym wyjątkowo duża platforma rufowa z wbudowanym gazowym grillem , dająca niespotykaną swobodę oraz umożliwiająca najróżniejsze formy wypoczynku.
 • przestronne, funkcjonalne i przytulne wnętrze zapewniające wygodne warunki wypoczynku na wodzie dla nawet 8 osób w trzech obszernych kajutach i trzema ogrzewanymi łazienkami z ciepłą wodą , prysznicem oraz dodatkowym prysznicem na rufie)
 • bogate wyposażenie dodatkowe (LCD  TV 32’’ w szafce z podnośnikiem, nagłośnienie, ogrzewanie, trzy palnikowa kuchenka gazowa z płytą ceramiczną, Lodówka 150 l , kostkarka do lodu, ekspres do kawy.
 • niewielkie minimalne zanurzenie (0,70m) i dwa mocne  stery strumieniowe po 9kw każdy (dziobowy i rufowy) umożliwiające niezwykle łatwe i bezpieczne manewrowanie
 • sonar i nawigacja z Mapą Wielkich Jezior Mazurskich w standardowym wyposażeniu jachtu dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa żeglowania
 • Flybridge - dodatkowe stanowisko sterowania na dachu – umożliwia sterowanie łodzią
  z poziomu dachu na otwartym powietrzu oraz powiększa przestrzeń na łodzi o dodatkowe miejsce do opalania, wypoczynku i podziwiania widoków z wyjątkowej perspektywy
  Dodatkowo został zamontowany grill gazowy lodówka i zlew.
 • możliwość zabrania na łódź rowerów lub wypożyczenia rowerów na miejscu dla miłośników łączenia żeglowania z aktywnym zwiedzaniem okolicy
 • Jacht Futura 45 Seamaster  Bella Black rok produkcji 2022
 • Mesa w łodzi Seamaster jest elegancka, ergonomiczna i przestronna. Wyposażona w kanapę w kształcie litery "C" plus duży stół który pozwala na komfortowe spędzanie czasu, niezależnie od tego czy to obiad, kolacja, a może gra w karty.
 • Tylna platforma na rufie to wszechstronne miejsce, wyposażone w wygodne meble wypoczynkowe. Pozwala cieszyć się wspólnymi posiłkami, a także jest znakomitym miejscem do spędzania wieczorów.
 • Na przednim pokładzie znajdziemy duży materac, który jest perfekcyjnym miejscem do opalania się, ale również stanowi świetny punk obserwacyjny, a przy tym pozwala zrelaksować się w wygodnej pozycji.
 • Jacht został zaprojektowany tak, aby nie zabrakło miejsca na wszelkie potrzebne rzeczy, zatem znajdziemy tam praktyczne szafy oraz schowki.
 • Przestronne wnętrze jachtu zapewnia superkomfortowe warunki wypoczynku na wodzie dla 8 osób (trzy podwójne oddzielnie zamykane kabiny + dwa wygodne miejsca w kokpicie).
W przypadku czarteru jachtu  Seamaster wymagane są uprawnienia przynajmniej Sternika Motorowodnego

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online

  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334 przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  7000 PLN. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj