Teraz wszyscy mogą pływać

 

Futura 45 Seamaster Gold Edition

Futura 45 Seamaster Gold Edition jest najnowszym dzieckiem IRR Yachts oraz nowością roku 2021 . Niezwykle starannie wykonane kabiny łodzi  nadają nowe znaczenie słowu KOMFORT. Każdy szczegół został dopracowany tak, że poczujesz się jak w luksusowym hotelu.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

 

Ciesz się niezwykłą przestronnością , komfortem klimatyzowanych kabin i wygodą dużego jachtu motorowego.

WAŻNE - w przypadku czarteru jachtu  Seamaster wymagane są uprawnienia przynajmniej Sternika Motorowodnego

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,9 m

Szerokość: 4,3 m

Długość: 13,5 m

Liczba osób: 8

Liczba toalet: 2

Liczba kabin: 3

 

Dlaczego warto wybrać jacht motorowyna  Futura 45 Seamaster Gold Edition:

 • fabrycznie nowy (rok produkcji 2021) jacht motorowy z w pełni przeszklonym kokpitem salonowym, zapewniającym najwyższy komfort  żeglowania dla całej załogi
 • ogromna łączna przestrzeń użytkowa ,  w tym wyjątkowo duża platforma rufowa z wbudowanym gazowym grillem , dająca niespotykaną swobodę oraz umożliwiająca najróżniejsze formy wypoczynku.
 • przestronne, funkcjonalne i przytulne wnętrze zapewniające wygodne warunki wypoczynku na wodzie dla nawet 8 osób w trzech obszernych kajutach z indywidualną klimatyzacją i dwoma ogrzewanymi łazienkami z ciepłą wodą , prysznicem oraz dodatkowym prysznicem na rufie)
 • bogate wyposażenie dodatkowe (LCD  TV 32’’ w szafce z podnośnikiem, nagłośnienie, ogrzewanie, trzpalnikowa kuchenka gazowa z płytą ceramiczną, Lodówka 90 l , kostkarka do lodu, ekspres do kawy.
 • niewielkie minimalne zanurzenie (0,70m) i dwa mocne  stery strumieniowe po 9kw każdy (dziobowy i rufowy) umożliwiające niezwykle łatwe i bezpieczne manewrowanie
 • sonar i nawigacja z Mapą Wielkich Jezior Mazurskich w standardowym wyposażeniu jachtu dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa żeglowania
 • Flybridge - dodatkowe stanowisko sterowania na dachu – umożliwia sterowanie łodzią
  z poziomu dachu na otwartym powietrzu oraz powiększa przestrzeń na łodzi o dodatkowe miejsce do opalania, wypoczynku i podziwiania widoków z wyjątkowej perspektywy
 • możliwość zabrania na łódź rowerów lub wypożyczenia rowerów na miejscu dla miłośników łączenia żeglowania z aktywnym zwiedzaniem okolicy
 • agregat prądotwórczy - pełne zasilanie jachtu w napięcie 230v.
Jacht Futura 45 Seamaster Gold Edition to premiera 2021 roku. Flybridge, klimatyzacja + własny agregat to tylko nieliczne jego wyposażenie.

Mesa w łodzi Seamaster jest elegancka, ergonomiczna i przestronna. Wyposażona w kanapę w kształcie litery "C" plus duży stół który pozwala na komfortowe spędzanie czasu, niezależnie od tego czy to obiad, kolacja, a może gra w karty.

Tylna platforma na rufie to wszechstronne miejsce, wyposażone w markowy gazowy grill i wygodne meble wypoczynkowe. Pozwala cieszyć się wspólnymi posiłkami, a także jest znakomitym miejscem do spędzania wieczorów.

Na przednim pokładzie znajdziemy duży materac, który jest perfekcyjnym miejscem do opalania się, ale również stanowi

świetny punk obserwacyjny, a przy tym pozwala zrelaksować się w wygodnej pozycji.
Jacht został zaprojektowany tak, aby nie zabrakło miejsca na wszelkie potrzebne rzeczy, zatem znajdziemy tam praktyczne szafy oraz schowki.
Przestronne wnętrze jachtu zapewnia superkomfortowe warunki wypoczynku na wodzie dla 8 osób (trzy podwójne oddzielnie zamykane kabiny + dwa wygodne miejsca w kokpicie).
W przypadku czarteru jachtu  Seamaster wymagane są uprawnienia przynajmniej Sternika Motorowodnego

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online

  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334 przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  7000 PLN. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj