Teraz wszyscy mogą pływać

 

Futura 40 Grand Horizon Special Edition Gold

Kolejna nowa jednostka tego docenionego modelu w naszej flocie, wyposażona dodatkowo o indywidualną klimatyzację każdej z kajut + własny agregat.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

Teraz możesz łatwo żeglować bez patentu żeglarskiego

 

Jacht dopasowany do Twoich potrzeb.

Ważne - ten jacht może być prowadzony bez uprawnień - zapewniamy przeszkolenie w cenie czarteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,9 m

Szerokość: 3,5 m

Długość: 12 m

Liczba osób: 8

Liczba toalet: 3

Liczba kabin: 3

 

Dlaczego warto wybrać jacht motorowy Futura 40 Grand Horizon Special Edition Gold:

 

 • fabrycznie nowy (rok produkcji 2021) jacht motorowy z w pełni przeszklonym kokpitem salonowym, zapewniającym najwyższy komfort  żeglowania dla całej załogi
 • klimatyzacja sterowana indywidualnie każdej kajuty
 • agregat prądotwórczy, pełne zasilanie jachtu w napięcie 230v
 • ogromna łączna przestrzeń użytkowa – niemal 50 m2 , w tym wyjątkowo duża platforma rufowa 10m² z wbudowanym gazowym grillem , dająca niespotykaną swobodę oraz umożliwiająca najróżniejsze formy wypoczynku.
 • przestronne, funkcjonalne i przytulne wnętrze zapewniające wygodne warunki wypoczynku na wodzie dla nawet 8 osób w trzech obszernych kajutach i trzema ogrzewanymi łazienkami z ciepłą wodą , prysznicem oraz dodatkowym prysznicem na rufie)
 • bogate wyposażenie dodatkowe (LCD TV, nagłośnienie, ogrzewanie, dwupalnikowa kuchenka gazowa z płytą ceramiczną, dwie lodówki, leżaki) dla zapewnienia niezrównanej wygody
 • niewielkie minimalne zanurzenie (0,55m) i dwa mocne  stery strumieniowe po 9kw każdy (dziobowy i rufowy) umożliwiające niezwykle łatwe i bezpieczne manewrowanie
 • sonar i nawigacja z Mapą Wielkich Jezior Mazurskich w standardowym wyposażeniu jachtu dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa żeglowania
 • Flybridge - dodatkowe stanowisko sterowania na dachu – umożliwia sterowanie łodzią
  z poziomu dachu na otwartym powietrzu oraz powiększa przestrzeń na łodzi o dodatkowe miejsce do opalania, wypoczynku i podziwiania widoków z wyjątkowej perspektywy
 • możliwość zabrania na łódź rowerów lub wypożyczenia rowerów na miejscu dla miłośników łączenia żeglowania z aktywnym zwiedzaniem okolicy

 

Futura 40 Grand Horizon Special Edition Gold zaprojektowany z myślą o czarterowiczach, przestronny, ergonomiczny, a dodatkowo unowocześniony o nowinki technologiczne.

Ten jacht idealnie sprawdzi się dla załóg ceniących sobie komfortowe warunki mieszkalne i prywatność. Solidny osprzęt, świetnie wyposażone panel sternika i stery strumieniowe zapewnią bezpieczną żeglugę i dobrą manewrowość, a pokłady zewnętrzne wspaniały wypoczynek nawet najbardziej wymagającym motorowodniakom.

Tylna platforma na rufie to wszechstronne miejsce, wyposażone w grill i wygodne meble wypoczynkowe. Pozwala cieszyć się wspólnymi posiłkami, a także jest znakomitym miejscem do spędzania wieczorów.
Umiejscowienie stanowisk sternika pozwala całej załodze cieszyć się wspólnym czasem niezależnie od tego czy chcą spędzić go w mesie czy może na pełnym słońcu Flybridge, który jest idealnym miejscem, do podziwiania pięknych widoków Mazur.

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online

  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334 przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  6000 PLN. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj