Teraz wszyscy mogą pływać

Futura 40 Grand Horizon Special Edition Blanka

Ten jacht zabierze Cię w świat komfortu, który odczujesz od razu po wejściu na pokład. Jest to fabrycznie nowy jacht, w specjalnej indywidualnej wersji wyposażenia. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom projektowym, dopasowanym do specyfiki akwenu Wielkich Jezior Mazurskich, nasz jacht oferuje Ci niemal 50 m2 łącznej powierzchni użytkowej, niesamowitą przyjemność z żeglowania, zwłaszcza w piękne słoneczne dni, zapewnia unikatowe, zdublowane stanowisko sterowania – tzw. Flybridge oraz dodatkowy pokład słoneczny na dachu łodzi. To wymarzony jacht m.in. na wakacyjne żeglowanie w rodzinnym gronie oraz na wędkarskie i nurkowe wyprawy z przyjaciółmi. Dzięki ogromnej ilości miejsca, porównywalnej z pełnowymiarowym mieszkaniem, jacht motorowy Futura 40 Special Edition Blanka to Houseboat z prawdziwego zdarzenia, zapewniający komfortowy wypoczynek na wodzie dla 8 osób.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

Teraz możesz łatwo żeglować bez patentu żeglarskiego

To wymarzony jacht m.in. na wakacyjne żeglowanie w rodzinnym gronie oraz na wędkarskie i nurkowe wyprawy z przyjaciółmi.

Ważne - ten jacht może być prowadzony bez uprawnień - zapewniamy przeszkolenie w cenie czarteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,9 m

Szerokość: 3,5 m

Długość: 12 m

Liczba osób: 8

Liczba toalet: 3

Liczba kabin: 3

Dlaczego warto wybrać jacht motorowy FUTURA 40 Grand Horizon Special Edition BLANKA:

 

 • fabrycznie nowy (rok produkcji 2019) jacht motorowy z w pełni przeszklonym kokpitem salonowym, zapewniającym najwyższy komfort żeglowania dla całej załogi
 • ogromna łączna przestrzeń użytkowa - niemal 50 m2, w tym wyjątkowo duża platforma rufowa 10m2 z wbudowanym gazowym grillem, dająca niespotykaną swobodę oraz umożliwiająca najróżniejsze formy wypoczynku.
 • przestronne, funkcjonalne i przytulne wnętrze zapewniające wygodne warunki wypoczynku na wodzie dla nawet 8 osób w trzech obszernych kajutach i trzema ogrzewanymi łazienkami z ciepłą wodą , prysznicem oraz dodatkowym prysznicem na rufie)
 • bogate wyposażenie dodatkowe (LCD TV, nagłośnienie, ogrzewanie, dwupalnikowa kuchenka gazowa z płytą ceramiczną, dwie lodówki, leżaki) dla zapewnienia niezrównanej wygody
 • niewielkie minimalne zanurzenie (0,55m) i dwa mocne stery strumieniowe po 9kw każdy (dziobowy i rufowy) umożliwiające niezwykle łatwe i bezpieczne manewrowanie
 • sonar i nawigacja z Mapą Wielkich Jezior Mazurskich w standardowym wyposażeniu jachtu dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa żeglowania
 • Flybridge - dodatkowe stanowisko sterowania na dachu – umożliwia sterowanie łodzią
  z poziomu dachu na otwartym powietrzu oraz powiększa przestrzeń na łodzi o dodatkowe miejsce do opalania, wypoczynku i podziwiania widoków z wyjątkowej perspektywy
 • możliwość zabrania na łódź rowerów lub wypożyczenia rowerów na miejscu dla miłośników łączenia żeglowania z aktywnym zwiedzaniem okolicy
Radość pływania dla całej rodziny Dzięki zastosowaniu najnowszych trendów w zakresie projektowania jachtów, możesz cieszyć się niespotykaną przestrzenią i wygodą kokpitu salonowego, na który składa się przestronny salon oraz doskonale wyposażony kambuz. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze więcej radości ze wspólnego relaksu na wodzie oraz celebrowania chwil i posiłków w gronie rodziny i przyjaciół. Jednocześnie pełne przeszklenie kokpitu salonowego, pozwala na bezpieczne żeglowanie i podziwianie widoków niezależnie od warunków pogodowych. Na dachu jachtu masz do dyspozycji Flybridge - zdublowaną sterówkę na otwartym powietrzu oraz dodatkowe komfortowe miejsce do opalania się i podziwiania widoków podczas rejsu. Na platformie rufowej naszego nowego jachtu motorowego Futura 40 Special Edition Blanka możesz wspólnie z załogą przygotowywać posiłki na wysoko wydajnym systemie grillowania. Pod pokładem nasi Klienci mają do dyspozycji trzy przestronne, ogrzewane kabiny oraz trzy nowoczesne, ogrzewane łazienki z ciepłą wodą i prysznicem. Dodatkowe elementy wyposażenia, takie jak LCD TV i nagłośnienie, jeszcze bardziej uprzyjemnią relaks na wodzie i sprawią, że poczujesz się jak w domu. Tak obszerne, komfortowe i przytulne wnętrze jachtu umożliwia wypoczynek na najwyższym poziomie dla nawet ośmiu osób.   Żegluj łatwo i bezpiecznie Bezpieczeństwo Klientów i łatwość żeglowania naszymi jachtami motorowymi to dla nas priorytet. Dlatego wszystkie nasze łodzie należą do kategorii najbezpieczniejszych jachtów motorowych, które można prowadzić bez konieczności posiadania specjalnych patentów i uprawnień. Wystarczy przeszkolenie, które zapewniamy w cenie wynajmu jachtu. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody żeglowania zapewniamy również poprzez szereg rozwiązań konstrukcyjnych jachtu (kadłub o konstrukcji półślizgowej, małe zanurzenie i stery strumieniowe) oraz poprzez zastosowanie takich elementów, jak sonar i nawigacja, które u nas należą do standardowego wyposażenia.

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online

  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto
  PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334
  przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  6000 PLN. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj