Teraz wszyscy mogą pływać

 

JACHT FUTURA 36 Bella Silver

Futura 36 w wersji Bella Silver to luksusowy jacht motorowy, czyli jednostka motorowa o najwyższym standardzie mieszkalnym. W komfortowych warunkach w czterech oddzielnych zamykanych kajutach może na niej nocować osiem osób.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

Teraz możesz łatwo żeglować bez patentu żeglarskiego

 

Ciesz się niezwykłą przestronnością i wygodą dużego jachtu motorowego

Jacht Futura 36 Bella Silver to nowoczesny jacht motorowy oferujący niezrównany komfort żeglowania i odpoczynku. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom projektowym, dopasowanym do specyfiki akwenu Wielkich Jezior Mazurskich, nasz jacht oferuje Ci niemal 45 m2 łącznej powierzchni użytkowej, z czego pod pokładem łącznie 21 m2; mesa z kokpitem i olbrzymią platformą to 15.7 m2; a pokłady słoneczne na dziobie i dachu to aż 8 m2. To wymarzony jacht m.in. na wakacyjne żeglowanie w rodzinnym gronie oraz na wędkarskie i nurkowe wyprawy z przyjaciółmi.

Ważne - ten jacht może być prowadzony bez uprawnień - zapewniamy przeszkolenie w cenie czarteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,65 m

Szerokość: 3,5 m

Długość: 11,5 m

Liczba osób: 10

Liczba toalet: 1

Liczba kabin: 4

 

Dlaczego warto wybrać jacht motorowy FUTURA 36 Bella Silver:

 

 • ogromna łączna przestrzeń użytkowa – niemal 45 m2 , w tym wyjątkowo duża platforma rufowa, dająca niespotykaną swobodę oraz umożliwiająca najróżniejsze formy wypoczynku
 • cztery oddzielnie zamykane kajuty
 • przestronne, funkcjonalne i przytulne wnętrze zapewniające wygodne warunki wypoczynku na wodzie dla nawet 10 osób w czterech obszernych kajutach.
 • bogate wyposażenie dodatkowe (LCD TV, nagłośnienie, ogrzewanie, dwupalnikowa kuchenka gazowa, duża lodówka, leżaki) dla zapewnienia niezrównanej wygody
 • niewielkie minimalne zanurzenie (0,55m) i dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy) umożliwiające niezwykle łatwe i bezpieczne manewrowanie
 • sonar i nawigacja z Mapą Wielkich Jezior Mazurskich w standardowym wyposażeniu jachtu dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa żeglowania
 • możliwość zabrania na łódź rowerów lub wypożyczenia rowerów na miejscu dla miłośników łączenia żeglowania z aktywnym zwiedzaniem okolicy
 • możliwość zabrania na pokład zwierząt domowych

Futura 36 Bella Silver , to jacht motorowy dla wymagających ,zapewni załodze komfort, przestrzeń i luksus. Stocznia Cobra Yachts przygotowała niesamowity model jachtu motorowego, który może pomieścić w komfortowych warunkach aż 10 osób - cztery  kabiny sypialne. Do dyspozycji załogi jest kabina prysznicowa, toaleta, wspólny salon z kuchnią, zaprojektowany do użytku niczym domowego.

Żegluj łatwo i bezpiecznie Poczucie bezpieczeństwa Klientów i łatwość żeglowania naszymi jachtami motorowymi to dla nas priorytet. Dlatego wszystkie nasze łodzie należą do kategorii najbezpieczniejszych jachtów motorowych, które można prowadzić bez konieczności posiadania specjalnych patentów i uprawnień. Wystarczy krótkie przeszkolenie, które zapewniamy w cenie wynajmu jachtu. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody żeglowania zapewniamy również poprzez szereg rozwiązań konstrukcyjnych jachtów (małe zanurzenie i stery strumieniowe) oraz dzięki zastosowaniu takich elementów, jak sonar i nawigacja z Mapą Wielkich Jezior Mazurskich, które należą do standardowego wyposażenia na naszych łodziach.

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online

  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto
  PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334
  przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  5000 pln. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj