Teraz wszyscy mogą pływać

 

JACHT FUTURA 36 BONAWENTURA

To nowoczesny i przestronny jacht motorowy idealny do komfortowej żeglugi w gronie rodziny i przyjaciół.
Jacht w 2021 roku przeszedł odnowienie messy, kuchni oraz podłogi. Została zbudowana nowiuteńka zabudowa mebli kuchennych w której zamontowaliśmy nowoczesną dwupalnikową kuchenką gazową marki Solgaz z płytą szklaną, na trapie jachtu został zamontowany profesjonalny grill marki Weber oraz bimini.

Rezerwuj teraz Dowiedz się więcej

Teraz możesz łatwo żeglować bez patentu żeglarskiego

 

Ciesz się niezwykłą przestronnością i wygodą dużego jachtu motorowego

Jacht Futura 36 Bonawentura to nowoczesny jacht motorowy oferujący niezrównany komfort żeglowania i odpoczynku. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom projektowym, dopasowanym do specyfiki akwenu Wielkich Jezior Mazurskich, nasz jacht oferuje Ci niemal 45 m2 łącznej powierzchni użytkowej, z czego pod pokładem łącznie 21 m2; mesa z kokpitem i olbrzymią platformą to 15.7 m2; a pokłady słoneczne na dziobie i dachu to aż 8 m2. To wymarzony jacht m.in. na wakacyjne żeglowanie w rodzinnym gronie oraz na wędkarskie i nurkowe wyprawy z przyjaciółmi. Dzięki ogromnej ilości miejsca, porównywalnej z pełnowymiarowym mieszkaniem, jacht motorowy Futura 36 Bonawentura to Houseboat z prawdziwego zdarzenia, zapewniający komfortowy wypoczynek na wodzie nawet dla 8 osób.

Ważne - ten jacht może być prowadzony bez uprawnień - zapewniamy przeszkolenie w cenie czarteru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanurzenie: 0,65 m

Szerokość: 3,5 m

Długość: 11,5 m

Liczba osób: 8

Liczba toalet: 1

Liczba kabin: 3

 

Dlaczego warto wybrać jacht motorowy FUTURA 36 BONAWENTURA:

 

 • nowy (rok produkcji 2016) jacht motorowy z w pełni przeszklonym kokpitem salonowym, zapewniającym najwyższy komfort  żeglowania dla całej załogi
 • ogromna łączna przestrzeń użytkowa – niemal 45 m2 , w tym wyjątkowo duża platforma rufowa, dająca niespotykaną swobodę oraz umożliwiająca najróżniejsze formy wypoczynku
 • przestronne, funkcjonalne i przytulne wnętrze zapewniające wygodne warunki wypoczynku na wodzie dla nawet 8 osób w trzech obszernych kajutach i z dwiema ogrzewanymi łazienkami z ciepłą wodą i prysznicami)
 • bogate wyposażenie dodatkowe (LCD TV, nagłośnienie, ogrzewanie, dwupalnikowa kuchenka gazowa, duża lodówka, leżaki) dla zapewnienia niezrównanej wygody
 • niewielkie minimalne zanurzenie (0,55m) i dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy) umożliwiające niezwykle łatwe i bezpieczne manewrowanie
 • sonar i nawigacja z Mapą Wielkich Jezior Mazurskich w standardowym wyposażeniu jachtu dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa żeglowania
 • możliwość zabrania na łódź rowerów lub wypożyczenia rowerów na miejscu dla miłośników łączenia żeglowania z aktywnym zwiedzaniem okolicy
 • możliwość zabrania na pokład zwierząt domowych
 • dwie łazienki
 • profesjonalny grill Weber
 • bimini
Wymarzony do żeglowania i wypoczynku z rodziną i przyjaciółmiJacht Futura 36 Bonawentura oferuje najwyższej klasy wyposażenie oraz zapewnia niewiarygodnie dużo miejsca do komfortowego wypoczynku dla całej załogi. Nasi Klienci mają do dyspozycji trzy pokłady, trzy obszerne kajuty, dwie komfortowe łazienki, przestronny, w pełni przeszklony kokpit salonowy połączony z kambuzem i olbrzymią platformą rufową, idealną do kąpieli, opalania się, nurkowania, łowienia ryb czy też wieczornego biesiadowania. Na dziobie jachtu znajduje się obszerny pokład słoneczny idealny do opalania się i odpoczynku np. po kąpieli w jeziorze. Dach kokpitu salonowego pełni funkcję pokładu tarasowego, idealnego do rozstawienia leżaków relaksu na świeżym powietrzu i podziwiania krajobrazów z wyjątkowej perspektywy. Dzięki ogromnej przestrzeni, ten jacht z łatwością pomieści rowery dla amatorów łączenia żeglowania z rowerowymi wycieczkami po okolicy.   Najwyższy komfort i wygoda Aby zapewnić wyjątkowy poziom wygody, jacht został wykonany z wykorzystaniem najwyższej jakości naturalnych materiałów. Blaty w kambuzie wykonane są z granitu, pokład został wyłożony ekskluzywnym drewnem teakowym, a otwierane okna w kajutach wykonane zostały z hartowanego przyciemnionego szkła. Wiemy, jak ważne dla zapewnienia komfortu jest zastosowanie odpowiedniego wyposażenia. Dlatego jacht jest wyposażony w system ogrzewania, LCD TV, nagłośnienie oraz dwie wygodne, ogrzewane łazienki z prysznicami i ciepłą wodą. W dobrze wyposażonym kambuzie nasi Klienci mają do dyspozycji dwupalnikową kuchenkę gazową i dużą lodówkę dla szybkiego i wygodnego przygotowywania posiłków dla nawet licznej załogi.   Żegluj łatwo i bezpiecznie Poczucie bezpieczeństwa Klientów i łatwość żeglowania naszymi jachtami motorowymi to dla nas priorytet. Dlatego wszystkie nasze łodzie należą do kategorii najbezpieczniejszych jachtów motorowych, które można prowadzić bez konieczności posiadania specjalnych patentów i uprawnień. Wystarczy krótkie przeszkolenie, które zapewniamy w cenie wynajmu jachtu. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody żeglowania zapewniamy również poprzez szereg rozwiązań konstrukcyjnych jachtów (małe zanurzenie i stery strumieniowe) oraz dzięki zastosowaniu takich elementów, jak sonar i nawigacja z Mapą Wielkich Jezior Mazurskich, które należą do standardowego wyposażenia na naszych łodziach. Jacht w 2021 roku przeszedł odnowienie messy, kuchni oraz podłogi. Została zbudowana  nowiuteńka zabudowa mebli kuchennych w której zamontowaliśmy  nowoczesną dwupalnikową kuchenką gazową marki Solgaz z płytą szklaną.

Dostępność i rezerwacja

Zapraszamy do kontaktu

  Klauzula informacyjna
  Administratorem jest Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Gryszko. , z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 01-356), ul. Kryształowej 42/26 (dalej w skrócie IRR Yachts),. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres : biuro@irryachts.pl, lub pisemnie na adres siedziby.
  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie – na podstawie prawnie usprawiedliwionego interes administratora, jakim jest kontakt z klientami. Dane przechowywane będą do momentu zakończenia korespondencji.
  Względem podanych danych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych jest wymagane w celach umożliwienia odpowiedzi na pytanie.

  Rezerwacja jachtu online

  Informacje

  Warunki rezerwacji:

  Rezerwacja i wpłata zaliczki jest wiążąca i równoznaczna z zawarciem umowy czarteru.

  Wymagane uprawnienia:

  Dowód osobisty.

  Wysokość zaliczki:

  Zaliczka w wysokości 30% płatna przelewem na konto
  PKO BP 12 1020 1185 0000 4702 0149 9334
  przy dokonaniu rezerwacji i przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres biuro@irryachts.pl. Pozostała kwota przy odbiorze jachtu.

  Kaucja:

  5000 pln. Kaucja płatna przy odbiorze jachtu.

  Przekazanie jachtu:

  Odbiór jachtu w godzinach 15:00 - 20:00 w dniu przyjazdu. Zdanie jachtu w godzinach 8:00 - 10:00 w dniu odjazdu. Inne godziny możliwe tylko po uzgodnieniach.

  Kontakt:

  511 669 527 lub 519 108 928

  Pokaż
  Ukryj